Do góry

Pytania

Co zabrać na turnus

na turnus należy zabrać:
- strój gimnastyczny, dres;
- strój kąpielowy, czepek, okulary (istnieje możliwość zakupu na miejscu);
- obuwie sportowe do ćwiczeń na sali i na świeżym powietrzu oraz klapki;
- kurtkę przeciwdeszczową;
- posiadaną dokumentację medyczną oraz dotychczas przyjmowane leki.

 

Czy siedmiodniowy turnus pozwoli schudnąć?

Tak,ale turnusy mają przede wszystkim pokazać w jaki sposób można radzić sobie z otyłością lub nadwagą. Czyli ustalić prawidłowe zapotrzebowanie energetyczne,prawidłowe żywienie oraz niezbędny wysiłek fizyczny.

Przy tygodniowym uczestnictwie jest pełna możliwość poznania siebie,swoich słabości i nauczenie się jak z nimi sobie radzić.


Co to znaczy racjonalne odżywianie?

Jest to żywienie inaczej zwane dietą zbilansowaną. To zestaw różnych produktów  żywnościowych:

 

      • Zapewniający dostarczenie organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych w ilościach i proporcjach odpowiednich do wieku,płci,stanu fizjologicznego,aktywności fizycznej.

 

      • Właściwe przyrządzony pod względem smakowym

 

      • Spożywany regularnie o określonych ,stałych porach

Jakie zajęcia sportowe będa prowadzone na turnusie?

Przede wszystkim zajęcia na basenie oraz spacery z kijami Nordic Walking. Przy nadwadze czy otyłości stawy są obciążone i dlatego stosujemy techniki ,które pozwolą spalać kalorie bez zbędnego obciążenia.

Czy stosujecie środki wspomagające odchudzanie?

Jesteśmy przeciwnikami stosowania środków farmakologicznych i suplementów diety. Organizm ludzki bardzo szybko uzależnia się od tzw.wspomagaczy co powoduje,że jego naturalne mechanizmy spowalniają. Po ich odstawieniu niejednokrotnie dużo szybciej wracamy do poprzednich problemów a rozleniwiony organizm nie chce podjąć z nami współpracy. Naszym zadaniem jest osiągnięcie sukcesu poprzez wysiłek i zmianę nawyków żywieniowych.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące turnusu zajęć sportowych i żywienia - napisz do nas lub skontaktuj się bezpośrednio z naszymi specjalistami.

Kontakt

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress