Do góry

Relaks w SPA

Ponieważ organizujemy turnusy już od dawna widzimy jak zmienia się baza noclegowa i oraz mentalność naszych klientów. Od początku stawiamy na sprawdzone pod każdym względem hotele posiadające wiele udogodnień dla gości. Podstawą jest czystość doskonała kuchnia i Spa.

Uczestnicząc w naszym turnusie macie możliwość nauczyć się prawidłowo odżywiać i dbać o kondycję fizyczną.

Chcemy abyście umieli także zadbać o ciało i duszę...

Po ciężkich treningach, które sprawiają, że zaczynamy gubić kilogramy warto oddać się w ręce terapeuty. Po pierwsze po to by rozmasował bolące po wysiłku mięśnie a po drugie aby dodał jędrności ciału. Jest to świetne uzupełnienie jeśli chodzi o główny cel czyli odchudzanie. Przy okazji można się doskonale zrelaksować.

Masaż to nie jedyna forma relaksu. W wolnych chwilach warto skorzystać z dobrodziejstwa wody idąc na seans w jacuzzi, czy też skorzystać z sauny. My radzimy aby była to sauna „infrared” (na podczerwień),  ponieważ nie jest ona zabroniona dla osób z problemami krążeniowymi i ma dużą przewagę nad innymi saunami w ilości spalanych kalorii (prawie trzykrotnie więcej niż pozostałe sauny). Jeden z wieczorów można poświęcić na wizytę u Pani kosmetyczki,  która doradzi jaki rodzaj zabiegu jest dla danego rodzaju skóry wskazany.

Kiedy wydaje nam się, że już wszystkie dobrodziejstwa, które mogliśmy sobie wymarzyć wykorzystaliśmy mamy jeszcze jedną propozycję. Spróbujcie jednego z wielu rytuałów na ciało. Pierwszym jego elementem jest przeważnie peeling , który oczyszcza i przygotowuje ciało do dalszych etapów. Odżywcza maska nawilży bądź odżywi skórę a  wyjątkowy relaksujący masaż wprowadzi nas w stan błogiego relaksu...

Pobyt na turnusie, który chcecie przepracować jak najlepiej nie musicie kojarzyć tylko z wyczerpaniem. Wręcz przeciwnie. Zazwyczaj osoby kończące pobyt są wypoczęte i zrelaksowane. Do tego dochodzi kilka kilogramów mniej które zostawiacie u nas.

Jak sami widzicie, warto z nami zmienić swoje życie.

Do zobaczenia!

Zespół total-slim.pl

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące turnusu zajęć sportowych i żywienia - napisz do nas lub skontaktuj się bezpośrednio z naszymi specjalistami.

Kontakt

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress